pilota xarxa

Resultats 7 i 8 de març

ALEVÍ MASCULÍ: C.D.T. BELULLA 2 – 3 C.T. CARDEDEU Aleix Sorroche – Joel Cebollero: 6/0 6/1 Gerard Escudero – Max Chornny: 5/7 3/6 Joan Portero – Pol Florencio: 1/6 2/6 Sergi Calls – Marc Sanchez: 4/6 4/6 Dobles: Aleix Sorroche i Gerard Escudero – Ferran Clapés i Jordi Plana: 6/2 6/1   CADET MASCULÍ: C.T. CARDEDEU 5 – 0 C.T. SANT CELONI Aleix Carbonell –…

Details
pilota xarxa

Resultats 28 de febrer

BENJAMÍ MASCULÍ: C.D.BELULLA 1 – 4 C.T. CARDEDEU Albert Paradell – Jordi Plana: 4-6 4-6 Mario Curiel – Albert Fortuny: 3-6 4-6 Pol Colomé – Oriol Farrés: 2-6 2-6 Arnau Puig – Ivan Tourón: 6-3 7-6 Dobles: Albert Paradell i Mario Curiel – Jordi Plana i Albert Fortuny: 6-1 1-6 5-7   BENJAMÍ MASCULÍ: C.T.CARDEDEU 0 – 5 CN SANT CUGAT Biel Capella…

Details
pilota xarxa

Resultats 21 de febrer de 2015

ABSOLUT MASCULÍ: C.T.  CARDEDEU “A”  5 – 0 C.T. MONTORNÈS “A” Albert Rabaza – Carlos Florez: 6/3 6/2 Xavier Matas – Juan C. Padilla: 6/0 6/1 Marc Rabaza – Sergio Diaz: 6/2 6/3 Jordi Plana – Samuel Blanco: 6/0 6/1 Dobles: Jordi Plana i Albert Rabaza – Juan C. Padilla i Samuel Blanco: 6/3 6/2   ABSOLUT MASCULÍ: C.T.…

Details
pilota xarxa

Resultats 14 i 15 de febrer

BENJAMÍ MASCULÍ: C.T. CARDEDEU 5 – 0 C.T. ELS GORCHS Jordi Plana – Pablo Corroto: 6/0 6/0 Albert Fortuny – Tomas Mainou: 6/1 6/1 Oriol Farrés – Ferran Maraña: 6/2 6/3 Arnau Buldó – Marc Gomez: 6/4 7/6 Dobles: Jordi Plana i Albert Fortuny – Marc Gomez i Esteva Knip: 6/0 6/1   BENJAMÍ FEMENÍ: C.T. CARDEDEU 2 – 2 C.T.…

Details
pilota xarxa

Resultats 7 de febrer

BENJAMÍ MASCULÍ: C.T. CARDEDEU 3 – 2 C.T. SANT CELONI Jordi Plana – Max Casadevall: 1/6 4/6 Albert Fortuny – Eric Serna: 7/5 6/2 Ivan Tourón – Set Ortega: 6/1 6/2 Arnau Buldó – Joel Hernandez: 6/7 7/5 7/5 Dobles: Jordi Plana i Albert Fortuny – Max Casadevall i ERic Serna: 3/6 4/6   CADET MASCULÍ: C.T. CARDEDEU 2…

Details
pilota xarxa

Resultats 31 de gener i 1 de febrer

BENJAMÍ FEMENÍ: C.T. REIXAC 4 – 0 C.T. CARDEDEU Ariadna Jezequel – Carla Jimenez: 6/1 6/2 Mia Corricondo – Maria Mendez: 6/1 6/4 Xenia Jezequel – Vinyet Buldó: 7/6 7/5 Dobles: Ariadna Jezequel i Mia Corricondo – Anna Basco i Georgina Montes: 6/1 6/2   BENJAMÍ MASCULÍ: C.T. CARDEDEU 0 – 5 C.N. CALDES Adrià Chaves – Aaron Rubia: 2/6 6/7 Biel Capella –…

Details